Post

Start-up EU Academy Szkolenie na temat modelu biznesowego handlu elektronicznego

W dniach od 10 do 14 stycznia iED uczestniczył w szkoleniu Start-up EU Academy w Turcji, które odbyło się zarówno w formie osobistej, jak i online. Pięciodniowe zajęcia były integralną częścią projektu "Startup EU Academy" w ramach programu Erasmus+.

Kształtowanie przyszłości dla przedsiębiorców w Europie

Start-up EU Academy ma na celu przyczynić się do rozwoju przedsiębiorczości wśród młodzieży oraz do rozwoju europejskiego handlu elektronicznego. W szczególności koncepcja projektu przewiduje rozwój zawodowy młodych ludzi, a także rozwój pracowników młodzieżowych i organizacji. Ponadto, Start-up EU Academy podchodzi do przedsiębiorczości i handlu elektronicznego przez pryzmat innowacji i zrównoważonego rozwoju.

Odwiedź oficjalną stronę Start-up EU Academy i dowiedz się więcej o planie działania projektu.

Szkolenie Start-up EU Academy

W ciągu 5 dni przeprowadzono warsztaty w interaktywny i pouczający sposób, podczas których uczestnicy szkolenia zgłębiali następujące tematy:

  • Podstawy handlu elektronicznego.
  • Różne aspekty między handlem elektronicznym a tradycyjnym.
  • Rozwój pomysłu na biznes.
  • Analiza konkurencji.
  • Projektowanie nazwy marki i logo.
  • Na koniec szkolenia odbyła się dyskusja dotycząca zagadnień związanych z zakładaniem działalności w e-handlu.

Dzięki szkoleniu Start-up EU Academy uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z koncepcjami dotyczącymi ekosystemu przedsiębiorczości i handlu elektronicznego w ich krajach.

Od 2005 r. Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości (Institute of Entrepreneurship Development - iED) bada potencjał przedsiębiorczości i dostrzega znaczenie przedsiębiorczości młodzieży dla przyszłego krajobrazu przedsiębiorczości.

Jeśli temat przedsiębiorczości młodzieży Cię interesuje, skontaktuj się z naszymi ekspertami i poznaj nasze spostrzeżenia na ten temat.