Post

Innowacyjna nauka i szkolenia

Jest wiele rzeczy, które działają jako ważny czynnik, jeśli chodzi o rozwój firmy. Wszystko, począwszy od wydajności pracowników, aż do wydajności samych menedżerów. Ale jedną z najważniejszych rzeczy, która może wpłynąć na ewolucję firmy jest poziom wiedzy specjalistycznej posiadanej przez wszystkich pracujących w firmie.

Jeśli personel firmy nie jest odpowiednio przeszkolony, jeśli szefowie firmy nie są odpowiednio przeszkoleni we wszystkich nowych technologiach i metodologiach dotyczących dużych firm, MŚP i startupów, jest całkowicie uzasadnione założenie, że firma może nie być w stanie rozwijać się prawidłowo. Ale nie ma powodu, aby jakikolwiek właściciel firmy tracił nadzieję. Ponieważ zdobycie całej tej wiedzy jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wystarczy tylko kliknąć kilka przycisków.

IED, jako ekspert w dziedzinie przedsiębiorczości, stworzył platformę, która zapewni każdemu możliwość zdobycia wiedzy potrzebnej do usprawnienia swojej pracy i pomocy w modernizacji firmy. Odwiedzając platformę e-learningową ATHENA, znajdziesz się przed szeroką gamą różnych lekcji, kursów online i certyfikatów oferowanych przez IED.

Możesz wybrać pomiędzy darmowymi i płatnymi kursami, które pomogą Ci rozwinąć swoje umiejętności i podnieść kompetencje. Będziesz mógł poświadczyć swoje formalne, jak i nieformalne umiejętności i kompetencje w różnych sektorach. Platforma została stworzona we współpracy z cenionymi, profesjonalnymi partnerami w dziedzinie edukacji online.

Jako pracownik chcesz mieć pewność, że będziesz na bieżąco z każdą nową umiejętnością, która może pomóc w rozwoju Twojej firmy. Jednocześnie chcą Państwo zachęcać swoich pracowników, aby robili to samo. ATHENA jest najlepszą platformą do maksymalnego przeszkolenia Państwa pracowników.

Już dziś odwiedź platformę e-learningową ATHENA i zapoznaj się z wszystkimi dostępnymi dla Ciebie lekcjami. Zapisz się na te lekcje już dziś i obserwuj, jak Twoje umiejętności i kompetencje stają się coraz lepsze. Cała ta nowa wiedza z pewnością otworzy Ci drzwi do świetlanej przyszłości!