Post

Agro E-poradnik

Obecnie rolnictwo jest jednym z głównych czynników gospodarczych na całym świecie. Każdy rodzaj nauki, genetyka, biologia molekularna, technologia informacyjna, a nawet usługi kosmiczne, pracują nad tym, aby wspierać i pomagać rolnictwu w rozwoju i ewolucji. Ich wysiłki są skierowane na pomoc w ulepszaniu produkcji na wszystkich poziomach. Naukowcy ponownie powracają na pole pierwotne.

W swoim wysiłku, aby pomóc światu nauki i rolnictwa, IED wymyślił bardzo specjalny "pomysł badawczy". Agro E-poradnik. Poprzez wdrożenie tego pomysłu, IED ma na celu wzmocnienie komplementarnych działań, w celu wytworzenia produktów i usług z wykorzystaniem innowacji i skutecznej współpracy między badaniami i praktyką rolniczą.

Pomysł będzie funkcjonował jako zbiór już istniejącej wiedzy naukowej i innowacji, które łatwo będzie można przełożyć na zrozumiałe materiały dla rolników i leśników. Jako platforma internetowa, będzie ona dostarczać wytycznych dla innowacji w rolnictwie i wymiany informacji.

Istnieją pewne działania, które będą miały miejsce w celu promowania tworzenia tej platformy. Są to następujące działania

  • Rozwój metodologii
  • Opracowanie treści
  • Rozwój platformy i załadowanie wszystkich treści

Po wykonaniu tych kroków, platforma wkrótce przyniesie niesamowite rezultaty w rozwoju świata rolnictwa. Ten pomysł może być częścią programu Horyzont 2020 Sieci tematyczne kompilujące wiedzę gotową do zastosowania w praktyce.

Jeśli jesteś zainteresowany dodaniem tego pomysłu do swojego wniosku w ramach programu Horyzont 2020, skontaktuj się z nami już dziś i uczyń nas partnerem w swoim konsorcjum H2020. Nasza wiedza z zakresu przedsiębiorczości oraz doświadczenie w realizacji projektów unijnych mogą być bardzo pomocne dla każdego konsorcjum.